Buren6 laten een dakkapel plaatsen. Daar hoort natuurlijk het verwijderen van dakpannen bij zodat het dak opengezaagt kan worden. Onder een van die dakpannen kwam een oud wespennest vandaan. Buurvrouw6 had hem voor mij bewaard zodat ik er eventueel foto’s van kon maken omdat het zo’n mooie structuur had.
Niet alleen de structuur is mooi, maar ook de kleuren zijn mooi. Ze zouden zeker niet misstaan in een modern interieur.
goh wat zit daar toch een werk in, waar zouden ze hun bouwmateriaal vandaan halen?
Nou dat is zeker prachtig en wat attent van je buurvrouw! Is dat op de 2e foto de aanvliegopening?
@ jan10 : ze maken dit van schraapsel van hout wat ze met hun kaken van o.a. schuttingen afschrapen. Als ze daar mee bezig zijn kun je dat zelfs horen en ook zien aan de lichte streepjes die dat dan achterlaat op het hout.
Bedankt Ank, leuk om te lezen hoe dat werkt, dat moeten dan wel stevige kaken zijn! is dat niet een mooi onderwerp voor een macro-foto?
Mazzelaars.. ik hoop dat het dak inmiddels al weer dicht is.. Met zo’n storm lijkt het me anders geen pretje hoor..
Mooie foto’s hoor !
Prachtige foto’s… hele mooie structuur plaatjes…
knap hoor van die wespen… al die laagjes en dan die heerlijke kleuren…
Heel mooi weergegeven!
Lieve groetjes van Anna