Je kunt natuurlijk steen en been klagen over het weer, maar je kunt ook genieten van de luchten die dit weer met zich mee brengt.
Toen het zonnetje doorbrak ben ik even naar het Engelse werk gegaan om van de wolkenluchten te genieten. Tegen de tijd dat ik daar kwam trok het alweer aardig dicht maar bleef het gelukkig droog.
Ik moet wel zeggen dat door de onderbelichting de luchten wat dramatischer lijken dan ze in het echt waren, maar genieten was het toch.
Ik ga helemaal voor de 1e en de 3e foto, allebei super!
Beste Marmein,
Ik volg al je avonturen en bewonder steeds je foto’s, maar dit keer kan ik er niet omheen.
Grote, grote klasse wat je vandaag met de IJssel hebt bewerkt.
Ik ben jaloers, maar heel blij dat ik het van/door jou mag zien. Ik heb nog geen digitaal, maar wel een spiegelreflex. Was vandaag bij het Provinciehuis, ook heel mooi.
Ik zal morgen of anders volgende week zien wat ik vandaag heb kunnen vangen, dat wachten is ook heel spannend.
Complimenten voor jouw IJsselzichten van vandaag……….
Hanne Lore
Klagen heeft geen zin, het beste eruit halen wel.
En dat heb jij gedaan, prachtige luchten!
Jaaah, de luchten waren prachtig de afgelopen dagen, en om de haverklap was het beeld anders!
Inderdaad, je kunt maar beter het positieve er in zien.
Schitterende foto’s.