20 December, ochtend


[exif=”wp-content/photos/waxine.jpg”]

Tientallen van deze lichtjes gaan er bij mij per week door. Elka avond weer worden de lege cupjes vervangen en worden er weer nieuwe geplaatst. En met een kleine tik om waxinelichtjes niet kunnen laten staan is er altijd wel een glaasje te vinden waar ze in kunnen branden.

Laatste berichten:

Wekelijks op de hoogte blijven van nieuwe blogjes?

Laat dan hier je E-mailadres achter:


Geplaatst

in

door

Reacties

5 reacties op “20 December, ochtend”

  1. Marja avatar

    Als je toch zoveel lege cupjes hebt in de week is dit misschien wel een leuk idee!
    http://www.knutselidee.nl/kerst/waxineroos.htm
    een soort recycling. Ze hadden ze bij ons op school gemaakt voor de kerstmarkt.
    Fijne dagen
    Marja

  2. Mot avatar

    Ja gezellig, kaarsen, ik verstook ook heel wat waxinelichtjes!

    Nadeel vind ik dat de aluminium cups waar ze in zitten behoorlijk milieu-onvriendelijk zijn. De productie van aluminium (uit bauxiet) kost enorm veel energie, en aluminium kan niet uit het huisvuil worden gehaald met magneten. Jammer, want in principe kan het metaal oneindig worden hergebruikt, en recycling kost 95% minder energie dan de aanmaak van nieuw aluminium.

    💡 Tip: lever aluminium in bij een milieupunt, of gooi het in de blikbak.
    Dan wordt het hergebruikt!

  3. Steph avatar

    Die manie is bij mij een beetje over, mogelijk omdat ik 9 van de 10 keer toch op de bank in slaap sukkel. Maar als ik dan toch waxinelichten brand, dan kies ik voor die grote exemplaren, omdat die wat langer meegaan.

    Ik vind dit trouwens een hele creatieve foto: goed gevonden om ze op deze wijze op de foto te zetten.

  4. Marie-Claire avatar

    Als je glaasjes ‘zoekt’.. Neem de ‘kersttoetjes’ van AH, lekker met chocolademousse..

  5. Margo avatar

    Grappig, ik moest de tekst lezen om te zien wat er op de foto staat!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *