Gisteren begon de dag stralend en omdat er later op de dag regen werd verwacht besloot ik ’s morgens naar de moestuin te gaan. Het uit de grond halen van de wortels van het onkruid kweek vordert gestaag, voor de winter zou het klaar kunnen zijn.
Deze ochtend had ik mijn camera mee genomen, voor het geval ik nog wat moois tegen zou komen. Dat viel niet tegen, in het ochtendzonnetje schitterden overal druppels om mij heen.
Op de oostindische kers zat een vlieg zich te warmen in het zonnetje.
De goudsbloemen die her en der staan wedijverden met het oranje geel van de oostindische kers.
En zelfs de dahlia’s deden mee met het druppelfestijn. Als de vrieskou nog even weg blijft kan ik nog genieten van de bloem die hier uit gaat komen.
Zelfs het onkruid deed mee met het feestje, het werd bijna zonde om ze uit de grond te trekken.
Uiteindelijk had ik na bijna 2 vierkante meter de kruiwagen redelijk vol. tijd om naar huis te gaan voor de eerste bui zou gaan vallen.
Geef een reactie