Ik had gedacht vandaag de ijspegels aan het raam van de hobbykamer te fotograferen, daar zouden vast mooie druppels aan hangen. Maar vanmorgen begreep ik wat de rare geluiden van gisteravond waren: de ijspegels die langs de dakpannen naar de dakgoot gleden.
Ik ben daarom maar de tuin in gegaan om te zien of ik daar wat druppels kon vinden. En zowaar, de winterakoniet heeft zijn kopje alweer boven de sneeuw uitgestoken, ineens een beetje kleur in de bijna zwart/witte tuin.
Ik vind dit weer een juweeltje!
Groet, Anita
De sneeuw is nog niet eens helemaal verdwenen en daar zijn de eerste tekentjes van de lente al. Mooi!
Het is een “plaatje”, Marmein. Erg mooi. Groetjes, Joke
ja, prachtig plaatje!!
Prachtig hoe hier de gele Aconiet in de sneeuw pronkt, Marmein!
Heel mooi vastgelegd…
Lieve groetjes Anna
Mooi contrast! Dacht even dat het een citroentje was! Dat krijg je als je net twee weken naast een citroenboom hebt gewoond!