Lake Nakuru, zwart-wit

De derde dag van onze reis was een gamedrive in het Lake Nakuru national park. Ik had mij deze vakantie voorgenomen om wat meer te spelen met andere fotografie-technieken, zoals high key en/of zwart wit fotografie.

Er waren heel wat mooie dieren te bewonderen in het nationale park. Naast de vele zebra’s zagen we ook heel wat neushoorns, zoals deze witte neushoorn.

De dag was zonnig en warm, diverse dieren zochten dan ook de schaduw van de bomen op. Voor een high key opname is dat vooral fijn als ze de schaduw van een enkele boom zoeken. Door de lichte achtergrond steken de dieren mooi af in de schaduw.

Al staan ze dan niet altijd zoals je graag zou willen. Maar ach, wat maakt het uit. Niets mis met de achterkant van een buffel toch?

Gelukkig liet een andere buffel zich van zijn goede kant zien. Wat een aparte dieren zijn het toch om te zien.

Onderweg naar de uitgang kwamen we nog een groep bavianen tegen. Deze knappe jongeman moest natuurlijk ook even op de foto.

Laatste berichten:

Wekelijks op de hoogte blijven van nieuwe blogjes?

Laat dan hier je E-mailadres achter:


Geplaatst

in

door

Reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *